Кошик
678 відгуків

Фарба автомобільна 2К (акрилова)

Автомобільні фарби на акрилі являють собою двокомпонентні склади. Зазвичай затверджувач кладеться в пропорції 1:4 або близько того. Точна пропорція вказується на упаковці з фарбою. При приготуванні також використовується спеціальний розчинник, який додається в кількості 10-20% від сукупної маси суміші фарби і затверджувача.

Деталі, пофарбовані акриловою фарбою, не вимагають лакування. Але при нанесенні акрилового лаку з'являється ефект глибини, особливо, якщо це 2 або 3 шари. Для регулювання консистенції акрилових фарб використовується спеціальний акриловий розчинник. Його також додають щоб уникнути коагуляції (згущення) фарби до моменту її використання. У процесі висихання акрилової фарби, розчинник повністю випаровується.

Акрилові фарби швидко сохнуть. Це дозволяє скоротити до мінімуму час малярних робіт. Між нанесеннями базових шарів досить витримають перерву на 5-10 хвилин, і можна наносити новий шар. При нанесенні шарів по сирому, досягається найвища адгезія між ними. Час живучості фарби, змішаної з затверджувачем, вказується на упаковці .

В основі цього лежать фарби акрилові смоли, мають синтетичне походження. Використовуються смоли володіють відмінними експлуатаційними якостями. Зокрема, фарба на акриловому сполучному дуже повільно старіють, практично не вигоряють і витримують нагрівання до 180°C

Акрилові смоли термопластичны. Вони інертні до дії кислот, лугів, води і спирту. Не входять у реакцію з маслами, а також пігментами. Однак деякі смоли розчиняються в уайт-спіриті.

Самі по собі акрилові смоли безбарвні. З них виробляють лак, який також є основою для фарби. Змішавши лак з пігментом, отримуємо відмінну фарбу, що утворить після висихання міцну полімерну плівку. Акриловий лак також використовується в якості основи люминофорных фарб.

Автомобільні фарби на акрилі являють собою двокомпонентні склади. Зазвичай затверджувач кладеться в пропорції 1:4 або близько того. Точна пропорція вказується на упаковці з фарбою. При приготуванні також використовується спеціальний розчинник, який додається в кількості 10-20% від сукупної маси суміші фарби і затверджувача.

Деталі, пофарбовані акриловою фарбою, не вимагають лакування. Але при нанесенні акрилового лаку з'являється ефект глибини, особливо, якщо це 2 або 3 шари.

Акрилові фарби швидко сохнуть. Це дозволяє скоротити до мінімуму час малярних робіт. Між нанесеннями базових шарів досить витримають перерву на 5-10 хвилин, і можна наносити новий шар. При нанесенні шарів по сирому, досягається найвища адгезія між ними. Час живучості фарби, змішаної з затверджувачем, вказується на упаковці (зазвичай до 7 години).

На замітку

При температурі вище 20°З різко скорочується час полімеризації акрилової фарби. Якщо у фарбувальній холодніше, то склад довше схоплюється, і ймовірність утворення патьоків зростає.

Безсумнівна перевага акрилових фарб ще й у тому, що їх відтінок набагато менше залежить від товщини базового шару. В інших автомобільних фарб при нерівномірному нанесенні з'являються помітні плями. Акрил ж можна наносити, не побоюючись дати де-небудь велику товщину. В той же час не потрібно забувати про патьоках, які можуть виникнути при переливі.

Акрилові фарби на сьогоднішній день вважаються оптимальними для фарбування кузова автомобіля. Вони володіють безліччю достоїнств, що підвищують їх експлуатаційні характеристики.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner